Haber

Sakarya Turu’nun üçüncü etabı tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen ‘Bisiklet Festivali’ kapsamında düzenlenen ‘Sakarya Turu’ yarışlarının üçüncü etabı tamamlandı. 136 kilometrelik parkurda Astana takımından Estonyalı atlet Martin Laas birinci oldu.

Sakarya Turu yarışlarının üçüncü etabı, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Bisiklet Festivali’nde gerçekleştirildi. 13 ülkeden 14 takım ve 72 sporcunun katıldığı yarışlar, Sunflower Bisiklet Vadisi’nde başladı. 136 kilometrelik parkurda ter döken sporcular, 2 farklı tür atarak bitiş noktasına ulaştı. Bu çerçevede yarışı Astana takımından Estonyalı sporcu Martin Laas birinci, Cezayir Milli takımından Yacine Hamza ikinci, Çin Milli takımından Xianling Lyu ise üçüncü etabı tamamladı. Tour Of Sakarya yarışlarının dördüncü ve son etabı Cumartesi günü ‘Karasu’ pistinde yapılacak.

Öte yandan ilk iki etapta gösterdiği üstün performansla klasman liderliğini ve turuncu mayoyu sırtında taşıyan Büyükşehir sporcusu Breznyak, sonuç olarak klasman liderliğini ve turuncu mayoyu Estonyalı sporcu Martin Laas’a devretti. üçüncü aşamadan. – SAKARYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu