Haber

Zonguldak’ta cinsel istismara uğrayan ve dövülen çocuğun ölümüyle ilgili 4 zanlı tutuklandı

Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde 2 yaşındaki çocuğun cinsel istismara uğrayıp darp edilerek ölümüyle ilgili gözaltına alınan 4 zanlı tutuklandı.

İstasyon Mahallesi’nde annesi M.Ö. 2 yaşındaki N.Ö.’nün ölümüyle ilgili gözaltına alınan M.Ö. ve zanlılar MG Ö.C. ve CS’nin güvenlik süreçleri tamamlandı.

Adliyeye sevk edilen zanlılar, nöbetçi hakim tarafından tutuklandı.

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan iki zanlının süreçleri devam ediyor.

18 Mayıs’ta daha önce tanıştığı M.Ö.’nün İstasyon Mahallesi’ndeki evine giden FS, kadının 8 yaşındaki kızıyla markete gitmesinin ardından gruplarca gözaltına alındı. , 2 yaşındaki kızı N.Ö.’ye cinsel istismarda bulundu.

Zonguldak Bülent Ecevit Hastanesi’ne kaldırılan çocuk, yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı, 8 yaşındaki ablası ise savunma altına alındı.

İfadesinde cinsel istismar ve yaralama kabahatini itiraf eden zanlı FS, çıkarıldığı mahkemece “çocuğa nitelikli cinsel istismar” ve “elinden gelmeyen kişiyi kasten öldürmeye teşebbüs” suçlarından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. kendini savunmak”

Öte yandan Çaycuma Sulh Ceza Hakimliği soruşturma kapsamında yayın yasağı getirirken, kararda N.Ö.’ye cinsel istismarda bulunan zanlının “reşit olmayan mağduru kasten öldürmeye teşebbüs ettiği” ve ” Soruşturma kapsamında N.Ö’nün 8 yaşındaki ablasına da cinsel istismarda bulunduğu, “ziyaret ettiği” belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu