Yaşam

RAY-BAN TERS KOLEKSİYONU İLE TANIŞIN

Amerikan pilotlarının yüksek ışık yansımalarını engellemek amacıyla 1930’ların başında Aviator modeliyle dünyaya gelen Ray-Ban’ın dört klasik güneş gözlüğü, olağanüstü içbükey merceğe adını veren “Ters Lens” teknolojisi ile karşımıza çıkıyor. tasarım. Daha önce hiç rastlanmayan yenilikçi cam teknolojisine sahip Ray-Ban Reverse koleksiyonunun kampanya yüzü ünlü top model Vittoria Ceretti oldu.

İleri bir mühendislik eseri olarak ortaya çıkan lensler, yenilikçi teknolojisi sayesinde klasik dışbükey bir biçimden içbükey bir forma evriliyor. Yüksek performanslı parlama önleyici kaplama ile tamamlanan uyumlu lens tasarımı, insan gözünün en hassas olduğu dalga boylarında yansımaları %70’e kadar azaltmak üzere tasarlanmıştır.

Ergonomik çerçeve tasarımlarıyla geliştirilen Ray-Ban Reverse koleksiyonu, Aviator, Wayfarer, Caravan ve Boyfriend modellerinde elmacık kemiklerini ortaya çıkararak her yüz formuna uyum getirirken havadar bir duruşun sırrını da ortaya çıkarıyor. Doğa düşünülerek sürdürülebilir malzemeler kullanılarak üretilen koleksiyon bu özelliği ile dikkat çekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu