Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçelievler mitinginde

ensonhaber.com

Türkiye’deki büyük seçime 2 gün kala yoğun programına devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlarla buluşuyor.

İstanbul’un farklı noktalarında vatandaşlarla bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın son durağı Bahçelievler oldu.

Erdoğan, Bahçelievler’de coşkulu kalabalığa sesleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Gelin dediler, Muharrem Bey elinin tersiyle itti onları. Teyp komplosunun arkasında Pensilvanya var, FETÖ var. Muharrem Bey’e bu oyunu oynadılar”söz konusu.

Erdoğan’ın manşetleri şöyle:

“İstanbul kasetle koltuğa oturanlara kasetle el konulmasına izin vermedi”

Pazar çok önemlidir. Pazar günü onları yerlerine koymak milletimin en önemli görevidir. Atatürk Havalimanı’ndaki buluşmamız İstanbul seçimlerinde tercihini şimdiden belli etti. İstanbul, Türkiye’nin Yüzyılı dedi.

İstanbul, bu ülkenin yönetimini bantla ele geçirmek için koltuğa kasetle oturanların operasyonuna yol vermedi. Londra tefecilerinden 300 milyar dolar alacaktı. Buna inandın mı? Kemal Bey avucunuzu yalar mısınız? Tefeci bir kuruş, bir kuruş vermez.

“Aldıklarını bile talep edemediler”

Ekrem Efendi İstanbul’da işini çok iyi yaptı, şimdi Van’a gönderiyorlar. Orada karı koca terörist işaretleri yapıyorlar. Önce İstanbul’da görevini yap. İstanbul’u sel basıyor, belediye başkanı nerede, Bodrum’da kayak yapıyor. Bunlar misyoner değil.

“Tehditler, şantajlar, kasetler günlerdir havada uçuşuyor”

Günlerdir tehditler, şantajlar, kasetler havada uçuşuyor. Sonunda adaylığını geri çekmek zorunda kaldı. Sonra ne oldu? Geri dön dediler. 2018’de bu kişiyle bir başkanlık yarışı yaptık. Ne oldu? Şimdi Muharrem Bey’e tekrar gelmesini söylüyorlar ve Muharrem Bey onları elinin tersiyle itti.

Çünkü burada yapılan ihanetler var. Çok sulu bir şaka yapıyormuş gibi kalkıp onları masaya çağırırlar. Onlara ihtiyaç duydukları cevabı verdi. Bu yarışta ne kaset ne de onunla ilgili başka bir iddia gündeme gelmedi.

Kılıçdaroğlu’na rakip olunca bütün bunlar oldu. Bu rakamların arkasında Pensilvanya var, FETÖ var. Şimdi bu oyunu Muharrem Bey’e karşı oynadılar.

orhanelihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu