Haber

Counter-Strike 2 resmen geliyor! Counter-Strike 2 ne zaman gelecek?

Counter-Strike 2’nin geleceği, CSGO’nun Twitter hesabı kapak fotoğrafı ve topluluk üyelerinin “cs2.exe” ve “csgo2.exe” adlı iki bilinmeyen yürütülebilir dosyayı destekleyen bir NVIDIA sürücü güncellemesi hakkında tweet atmasıyla sızdırıldı.

COUNTER STRIKE 2 GELİYOR

Counter-Strike 2’nin geleceğinin duyurulması ile birlikte oyuncular tarafından bir kez daha dolandırıcılık tarzı bir oyun yapılmış oldu. haberler olduğu düşünülüyordu. Geliştirici Valve tarafından herhangi bir doğrudan bilgi paylaşılmadı, ancak espor muhabiri Richard Lewis, Counter-Strike 2’nin Mart ayında beta olarak yayınlanacağını açıkladı.

Half-Life ve Counter-Strike serilerinin geliştiricisi Valve’ın resmi CS:GO Twitter hesabının kapağını değiştirmesiyle birlikte Counter-Strike 2 iddiaları netleşmeye başladı. Ayrıca 2022 yılının Eylül ve Ekim aylarında NVIDIA’ya gelen sürücü güncellemesinde “Counter-Strike 2” uygulama adı altında “cs2.exe” ve “csgo2.exe” oyun profilleri eklendi.

SUNUCULAR 128 TICK ORANLAYACAK

Lewis tarafından yayınlanan rapora göre mevcut CS:GO sunucularında bulunan 64 tıklama oranlı sunucuların FACEIT’te olduğu gibi Counter-Strike 2’de de 128’e çıkarılacağı açıklandı. Bu özelliğin beta lansmanı ile hazır olacağı onaylandı.

habersur.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu