Yaşam

Çiğli Hayvanseverler 7. Pati Dostları Festivali’nde Buluşuyor

Çiğli Belediyesi, tüm canlıların eşit, adil ve inançlı bir yaşam sürdüklerine dikkat çekmek amacıyla Pati Dostları Festivali’nin 7.’sine ev sahipliği yapacak.

İzmir Veteriner Hekimler Odası, İzmir Hayvan Hastanesi, Maya Ailesi ve Çiğli Kent Konseyi Hayvan Hakları Meclisi’nin katkılarıyla Çiğli Belediyesi öncülüğünde düzenlenecek Pati Dostları Festivali’nin 7. Akvaryum Kafe Restaurant. Festivalde konserler, yarışmalar ve spor karşılaşmalarının yanı sıra sahiplendirme ve yemek dağıtımı yapılacak.

Başkan Gümrükçü: “Tüm hayvanseverleri bekliyoruz”

İzmirli hayvanseverleri Pati Dostları Şenliği’ne davet eden Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, “Geleneksel hale getirdiğimiz Pati Dostları Şenliği’nin bu yıl yedincisine ev sahipliği yapacağız. Özellikle sokak sakinlerimizin beslenme, barınma, tedavi gibi temel ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyor ve vatandaşlarımızı bu konuda teşvik ediyoruz. Yedincisini düzenleyeceğimiz Pati Dostları Festivali’nde birbirinden keyifli etkinlikler hayvan severleri bekliyor olacak. Tüm İzmirlileri festivalimize bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu