Haber

CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar: ‘Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na vefalıyız’

TUNAKAN Yıldırım

CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar, “Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na vefalıyız. Değişimden kastettiğimiz fikir, yönetim kademeleri, tüzük değişikliği, oy oranımızı yükselterek halkımızı daha iyi karşılamaktır” dedi. .”

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin, CHP Sinop İl Başkanı İnan Savaş Yüksel, CHP Bartın İl Başkanı Cemal Selim Karakaş, CHP Karabük İl Başkanı Vedat Yaşar, CHP Bolu İl Başkanı Ersan Türkoğlu, CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, CHP Düzce İl Başkanı Semih, CHP Çankırı İl Başkanı Galip Ağaoğlu, CHP Tokat İl Başkanı Murat Yazıcı; CHP Kastamonu İl Başkanlığı konut sahipliğinde bir sonuca vararak seçim sonrasını değerlendirdi.

Toplantının ardından yapılan yazılı açıklamada, “yenilenme kaçınılmaz” ifadeleri kullanıldı. CHP Kastamonu İl Başkanı Vedat Yaşar bugün şu açıklamayı yaptı:

GENEL BAŞKANIMIZ VE ADAYLARIMIZ İLE HERHANGİ BİR SORUNUMUZ YOKTUR”

“Kastamonu’daki toplantımız Batı Karadeniz il liderleri toplantısı adı altında benim davetim ile başladı. Bu toplantılar Abdullah Çakır (eski CHP Karabük İl Başkanı) döneminde çeşitli vesilelerle yapıldı. Şimdi 5 buçuk toplantımız var. 6 ay il başkanlığı Bu süre zarfında rastgele bir şeyimiz olmadı ama bu sefer öyle bir davet aldık ki toplantıya gittik.İlk 9 liderimiz katıldı düzgün verimli bir konuşma toplantı sohbet keyifli bir ortam oldu Bunlar konuşuldu Neticede arkadaşlar böyle bir açıklama hazırladılar yani basında orda burda basında da ulusal basında da çok tartışma var aslında yazıyı okuyunca herkesin anlayacağı gibi olacaktır. Farklı, genel liderimiz Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, bu konuda rastgele bir adaylık ile ilgili olarak “Cumhurbaşkanımız veya adaylarımızla herhangi bir sorunumuz yok. Az önce kuruluşlarımızın yok sayılmasıyla ilgili endişelerimiz olduğunu belirtmeye çalıştık.

“KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA SAYGI VE SAYGIYIZ”

Değişim ille de başkanlık düzeyinde burada burada olmak zorunda değil, genel liderimizle kendim için konuşuyoruz, kararlı ve saygılıyız. Genel liderimizin başkanlığında gerçekten çok iyi niyetli bir çalışma ortaya koyduk ama o kadar. Değişimden kastettiğimiz, yeniliklerden kastettiğimiz, bu halimizle, en altta, başka yerlerde, idari kademelerde, bizde, her nerede ise, bu şekilde ne olduğuna göre bir değişim olsun. çalışırız, fikrimize göre, tüzüğümüze göre… Eğilelim, bu formda böyle olur.”

haberladik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu